Infolinka
222 220 070
Napište nám
info@bonumfinem.cz
ENG
CZE
PRO KLIENTY

Co je domácí paliativní péče?

Umírání a smrt je přirozená součást života, kterou si většina zúčastněných přeje strávit ve svém přirozeném prostředí mezi nejbližšími.

Paliativní domácí péče zajišťuje odbornou péči o klienty, kteří trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém nebo terminálním stadiu a pomáhá tak klientovi a jeho nejbližším toto náročné období zvládnout.

Klientům poskytujeme komplexní a na kvalitu života orientovanou péči. Zaměřujeme se na tišení bolesti, zmírnění dalších příznaků onemocnění a také psychickou podporu klienta a jeho blízkých.

Jak domácí paliativní péče funguje?

Do domácí paliativní péče může být přijat klient, u kterého byla ukončena kurativní terapie (léčba vedoucí k uzdravení) a děje se tak většinou na doporučení praktického lékaře, ošetřujícího lékaře-specialisty nebo přání samotného klienta a rodinných příslušníků.

Důležitým aspektem je aktivní spolupráce rodiny, která by měla být schopna zabezpečit nepřetržitou péči o klienta v oblasti hygieny, stravy a pitného režimu, polohování apod.


Kde jsme schopni domácí paliativní péči zajistit?

Domácí paliativní péči o vás nebo vaše blízké zajistíme přímo v Praze, Praze-západ, Praze-východ, Plzni a nově na Kladně.


Kdo domácí paliativní péči zajišťuje?

Ošetřovatelskou péči zajišťují kvalifikované zdravotní sestry s odbornou způsobilostí na základě indikací lékaře. Aplikují léky, infuzní terapii a provádějí i další úkony, které patří do jejich kompetence.


Proč si vybrat na spolupráci naši agenturu?

Spolupráce s námi neznamená jen zajištění zdravotní péče, ale také podporu a pomoc při vyprovázení vašeho blízkého.

Naše odborné sestry jsou k dispozici 24 hodin po celý týden a můžete se na ně bez obav obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo prosbou.

Umíme doporučit a zapůjčit pomůcky tzv. “na míru” dle potřeb každého klienta.

K dispozici máme lékaře nejen se specializací paliativní péče, ale také praktického lékaře a odborníky z oboru ARO, neurologie, interny, chirurgie, ORL a lze za specifických podmínek domluvit jejich návštěvu v rodině klienta.

TÝM DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

Kdo se o vás bude starat

MUDr. Petr Jaroš

Vedoucí lékař domácí zdravotní péče


info@bonumfinem.cz

Andrea Barletta

Vrchní sestra Praha


andrea.barletta@bonumfinem.cz

Romana Jirásková

Vrchní sestra Praha


romana.jiraskova@bonumfinem.cz

Kontaktní údaje

BonumFinem a.s.
Zikova 706/9, 160 00 Praha 6
IČ: 030 95 151
Telefon: 222 220 070
2023 © Copyrights BonumFinem a.s.
Vyrobil MEDIASYS